ADBLUE

KV Chiptuning

AdBlue je aditivum do motorové nafty používané ke snížení emisí oxidů dusíku. Jeho použití je dáno zejména přísnými ekologickými limity a normami EU.

 

V praxi je však využívání této technologie spíše komplikací a omezením, tzn. nutnost jeho dolévání, zvýšené finanční náklady, omezený výkon motoru při zalitý. O všem vypovídají uživatelské recenze (např. Https://www.thetruthaboutcars.com/2010/01/the-truth-about-clean-diesels-adblue-is-freaking-expensive/ - v angličtině) Hovoří o celkovém negativním dopadu na jízdní komfort a náklady.

 

Mezi hlavní nevýhody systému AdBlue patří:

  • zvýšené opotřebení turbodmychadla
  • zvýšená koroze výfukového potrubí
  • zvýšené finanční náklady související s nákupem aditiva
  • "nouzový režim" při náhodném spotřebování všeho aditiva

 

Společnost KV Chiptuning přišla s revolučním řešením, které vás zbaví problémů s AdBlue, s vadnými čidly a s vysokou spotřebou vašeho kamionu. Úprava spočívá v odpojení systému AdBlue a softwarové úpravě řídící jednotky. V kombinaci s chiptuningem a odstraněním filtru pevných částic garantujeme snížení spotřeby o 8 až 10%.

 

Pro více informací nás kontaktujte emailem na info@rvhifi.cz nebo na tel. čísle +420 775 575 050.

 

Upozornění: Jde o experimentální technologii pouze na studijní účely. Upravená motorová vozidla a zařízení nejsou způsobilá pro pohyb po veřejných silničních komunikacích.