O nás

KV Chiptuning má bohatou historii a zkušenosti.

Naše společnost KV Chiptuning působí na trhu již více než deset let a za tu dobu jsme upravili mnoho aut a vybudovali si tak přední jméno na českém trhu zaměřeném na chiptuning a měření výkonu. Dnes k nám přijíždí nejnovější auta známých značek. To svědčí o tom, že směr, kterým se naše společnost vydala, je ten správný. Kvalita a spolehlivost našich řešení je na prvním místě.

KV Chiptuning inovuje a investuje.

Snažíme se být stále ve vedení v oboru a sledovat aktuální trendy v oblasti chiptuningu. Jinak to ani nejde. Neustále investujeme do nejnovějších technických zařízení a jejich systémových podpor. A dokonce jako jedni z mála v České republice disponujeme vlastní motorovou brzdou na přímé změření výkonu vozidla.

KV Chiptuning Vám poskytne doživotní záruku.

Na všechny naše úpravy Vám poskytneme doživotní záruku na chiptuning. Navíc Vám nabízíme možnost kdykoliv vrátit všechny úpravy do původního stavu.

KV Chiptuning neustále analyzuje a rozšiřuje portfolio svých služeb.

Kromě osobních aut jsme začali optimalizovat i řídící jednotky nákladních aut a traktorů. Umíme poskytnout stovky referencí na dopady těchto úprav - snížení spotřeby i celkových nákladů na provoz motorů. Rovněž se věnujeme renovaci DPF / FAP filtrů všech typů a značek vozidel, s kterými máme dlouholeté zkušenosti. Vyčistíme všechny DPF filtry, všech značek vozidel. Garantujeme 24 měsíců a dalších 100.000 kilometrů bez problémů s filtrem pevných částic za předpokladu bezproblémově fungujícího spalovacího systému.

KV Chiptuning pracuje zodpovědně.

Všechny naše úkony jsou kryty pojištěním odpovědnosti za škody v pojišťovně Kooperativa. Takže u nás máte vždy jistotu.